Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Otwarcie nowych boisk

Nowe Wielofunkcyjne Centrum Sportowe przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 w Radomsku zostało oficjalnie otwarte w czwartek 18 kwietnia 2024r.


Uczniowie szkoły oraz mieszkańcy skorzystają z boiska do gry w piłkę ręczną, siatkówkę i koszykówkę, miniboiska z bandami, placu do ćwiczeń gimnastycznych oraz motorikparku.
W otwarciu kompleksu wzięli udział: posłowie na sejm RP Anna Milczanowska i Krzysztof Ciecióra, Prezydent Miasta Radomska Jarosław Ferenc,  przedstawiciele Kuratorium Oświaty,  SZS, MOSiR, ks. Anotni Arkit oraz inni goście zaproszeni przez dyrektor PSP 9 Dorotę Przybek. Nie zabrakło również obecności uczniów i nauczycieli szkoły.

Po oficjalnym powitaniu gościu i uroczystym przecięciu wstęgi odbyły się taneczne występy uczniów szkoły, które zakończyły oficjalne otwarcie.
Goście zaproszeni zostali na pokaz mistrza świata wsadów do kosza Piotra „Grabo” Grabowskiego, który na sali gimnastycznej zaprezentował swoje umiejętności.


Wielofunkcyjne Centrum Sportowe przy PSP nr 9 powstało dzięki pozyskaniu przez Miasto Radomsko dofinansowania w wysokości 301 tys. zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Całkowity koszt inwestycji to ponad 1 mln zł.