Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

60 lecie naszej szkoły - uroczystość jubileuszowa

Tutaj pojawi się galeria zdjęć z uroczystości ( ciągle czekamy na zdjęcia fotografa....)

60 lat istnienia naszej szkoły,  to wyjątkowy czas, kiedy możemy spojrzeć wstecz, cieszyć się osiągnięciami przeszłości i patrzeć z nadzieją w przyszłość. 60 lat to wiele pokoleń uczniów, nauczycieli i pracowników, którzy wnieśli swój wkład w rozwój naszej placówki. To wiele godzin nauki, pasji, przyjaźni i wzajemnego wsparcia. Dziś pragniemy  podziękować każdej osobie, która przyczyniła się do  rozwoju i sukcesów  naszej szkoły.

Historia szkoły dla każdego ma inny wymiar. Każdy przez czas swojej, tutaj obecności, dłuższej lub krótszej, zostawił cząstkę siebie. Z sentymentem wspominamy swoją młodość, nauczycieli – mistrzów, ich życzliwość, przyjaźń i mądrość. Niech więc duch tego miejsca nie umiera nigdy, niech trwa   w następnych pokoleniach.

Życzę wszystkim absolwentom, pracownikom pedagogicznym i administracyjnym oraz tym wszystkim, którzy w przyszłości będą uczyć się i pracować w murach tej szkoły, aby w Waszych sercach zawsze brzmiały słowa napisane przez patrona naszej szkoły H. Sienkiewicza   -„Nie rzeczywistość sama, ale serce z jakim ku niej przystępujemy, nadaje rzeczom kształty i kolory”.

Gorąco dziękuję za życzenia, ciepłe słowa, gesty życzliwości, serdecznie dziękuję wszystkim  gościom  za uświetnienie swoją obecnością tak szczególnego  dla nas dnia.

Dorota Przybek - Dyrektor PSP nr 9 w Radomsku