Informacja Administratora

Podziękowanie za pomoc przy organizacji Jubileuszu 60 lecia

Dyrektor, Grono Pedagogiczne Rada Rodziców i Uczniowie  Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 im. Henryka Sienkiewicza  w Radomsku składają serdeczne podziękowanie za pomoc, życzliwość i ofiarność firmom i osobom indywidualnym, które wsparły nasze działania przy organizacji Jubileuszu  60 lecia Szkoły"

Nasze podziękowania kierujemy do:

1. Przedsiębiorstwa Ardagh Group
  2. Firmy Era Drewna
  3. Szkółki Roślin Dąbrówka
  4. Towarzystwa Budownictwa Społecznego
  5. PHU „S-Travel” Agnieszka i Michał Skalikowie
  6. Firmy „ Dom i Styl” Państwa Puczkowskich z Radomska
  7. Drukarni Luma Druk
  8. Firmy Jysk w Radomsku
  9. Firmy Fotograficznej „Agnes” z Mszczonowa”
  10. Zespołu Szkół Elektryczno- Elektronicznych
  16. Państwa Moniki i Dariusza Przybylskich
  17. Państwa Moniki i Michała Kowalskich
  18. Pani Ewy Tarnowskiej

Oraz  do uczniów, rodziców, wszystkich pracowników szkoły, którzy dołożyli wszelkich starań aby uroczystość jubileuszowa nabrała odpowiedniego wymiaru i przebiegała niepowtarzalnym klimacie.

Dziękuję naszej wielopokoleniowej rodzinie szkolnej- naszym wspaniałym artystom; nauczycielom emerytowanym, absolwentom szkoły z różnych roczników, rodzicom, nauczycielom obecnie pracującym, uczniom oraz  tancerzom ze Szkoły Tańca Etiuda.
Za obsługę techniczną i dźwiękową  dziękuję uczniom z Zespołu Szkół Elektryczno- Elektronicznych w Radomsku.

Wszystkim ludziom wielkiego serca gorąco dziękuję

Dyrektor szkoły Dorota Przybek

Radomsko, dnia 21.09.2023 r.

60 lat istnienia naszej szkoły,  to wyjątkowy czas, kiedy możemy spojrzeć wstecz, cieszyć się osiągnięciami przeszłości i patrzeć z nadzieją w przyszłość. 60 lat to wiele pokoleń uczniów, nauczycieli i pracowników, którzy wnieśli swój wkład w rozwój naszej placówki. To wiele godzin nauki, pasji, przyjaźni i wzajemnego wsparcia. Dziś pragniemy  podziękować każdej osobie, która przyczyniła się do  rozwoju i sukcesów  naszej szkoły.

Historia szkoły dla każdego ma inny wymiar. Każdy przez czas swojej, tutaj obecności, dłuższej lub krótszej, zostawił cząstkę siebie. Z sentymentem wspominamy swoją młodość, nauczycieli – mistrzów, ich życzliwość, przyjaźń i mądrość. Niech więc duch tego miejsca nie umiera nigdy, niech trwa   w następnych pokoleniach.

Życzę wszystkim absolwentom, pracownikom pedagogicznym i administracyjnym oraz tym wszystkim, którzy w przyszłości będą uczyć się i pracować w murach tej szkoły, aby w Waszych sercach zawsze brzmiały słowa napisane przez patrona naszej szkoły H. Sienkiewicza   -„Nie rzeczywistość sama, ale serce z jakim ku niej przystępujemy, nadaje rzeczom kształty i kolory”.

Gorąco dziękuję za życzenia, ciepłe słowa, gesty życzliwości, serdecznie dziękuję wszystkim  gościom  za uświetnienie swoją obecnością tak szczególnego  dla nas dnia.

Dorota Przybek - Dyrektor PSP nr 9 w Radomsku